Úvod

Na našem webu nkcpu.cz si vážíme soukromí našich návštěvníků a uživatelů a zavazujeme se chránit jejich osobní údaje. Tato stránka s zásadami ochrany osobních údajů vysvětluje, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Naše praxe je v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních údajů a nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR).

Jaké osobní údaje shromažďujeme

Sbíráme základní osobní údaje, jako jsou jméno, e-mailová adresa a kontakt na návštěvníky, kteří se rozhodnou s námi komunikovat prostřednictvím našeho webu. Tato data používáme výhradně pro účel komunikace ohledně našich služeb, poskytování informací a odpovědi na dotazy.

Jak chráníme vaše údaje

Veškeré osobní údaje jsou uchovávány v bezpečí a jsou chráněny před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou nebo zničením. Používáme moderní bezpečnostní technologie a postupy k zajištění maximální ochrany vašich údajů.

Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vaším osobním údajům, žádat o jejich opravu nebo vymazání. K tomu účelu nás můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese [email protected].

Kontaktní údaje

Pro veškeré dotazy nebo obavy týkající se ochrany vašich osobních údajů se neváhejte obrátit na nás. Kontaktujte nás na: Kvido Novotný, Veveří 113, 616 00 Brno, Česká republika, e-mail: [email protected].

Komentáře příspěvku